![tavelis](https://i0.wp.com/cyprussailingtv.com/wp-content/uploads/2015/03/ntavelis-e1448282228426.jpg?resize=600%2C360&ssl=1)
https://www.youtube.com/watch?v=Ar2itk3UcME
[:el] ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ «ΒΡΑΔΙΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ» ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑΣ ΜΕΓΑΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΒΡΑΒΕΥΣΑΝ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΤΟΥ 2016 ΟΙ ΟΜΙΛΙΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ, ΚΑΠΡΑΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Στην ένατη θέση ο Παύλος Κοντίδης
[:el]Θερμή υποδοχή επεφύλασσαν στον Παύλο Κοντίδη το συμβούλιο και τα μέλη του Ναυτικού Ομίλου Λεμεσού, συγγενείς και φίλοι, ο οποίος αφίχθηκε στο αεροδρόμιο Λ/κας στις 11:30 το πρωί .
Copyright © 2015-2024 All Rights Reserved.